Trencsén
1:0
(0:0)
AS Trencsén - DAC 1904
Niké Liga, 6. forduló • szo 2.9.2023, 18:00 • Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín - UT
Gólok: 69. Kme 1:0
Játékvezető: Boris Marhefka • Asszisztensek: Adam Jekkel, Milan Štrbo • Néző: 2427
90+3
Bariš bombáz a felső lécre! Centiken múlott, hogy nem kétgólos a hazai vezetés.
90+1
Csere a AS Trenčín-nél/nál:
lemegy Chuhwak, bejön Sunday.
90
5 percet tesz rá a rendes játékidőre a bíró.
89
Sárga lap a csapatnak AS Trenčín (Bariš).
88
A hazai csapat egyértelműen az időt húzza. Szeretnék, ha vége lenne már ennek a találkozónak. Mi pedig az egyenlítésért küzdünk.
86
Most már a hazaiak is hangosan szurkolnak, izgalmas véghajrának nézünk elébe, és az érzelmek is egyre inkább elszabadulnak.
85
A játékosok számát tekintve kiegyenlítődik a mezőny, már csak a gólok számát kéne kiegyenlítenünk.
84
lemegy Kupusović, bejön Akila.
82
Második sárga majd a piros lap a csapatnak AS Trenčín (Ibrahim).
81
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál:
lemegy Káčer, bejön Vitális,
lemegy Gavrić, bejön Gruszkowski.
80
Sárga lap a csapatnak AS Trenčín (Ibrahim).
77
Kozlovský veszélyes lövése nem találja el a kapunkat.
75
Čermák színészkedésért kapott sárgát. Tizenegyest szeretett volna kiharcolni.
75
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Čermák).
74
lemegy Gajdoš, bejön Hollý.
73
Popović közben fogja a hazaiak rövid sarokra helyezett lövését.
73
Van nagyjából 20 percünk arra, hogy 10 emberrel kezdjünk valamit az eredménnyel. Nem könnyű, de nem is lehetetlen. Gyerünk, fiúk!
69
Sajnos beérik a hazai nyomás, Kme távoli próbálkozása már beakad – 1:0
69
A Trenčín gólt szerzett!
Gólszerző KME.
69
68 perc elteltével sajnos még nincs kaput eltalált lövésünk. Igaz, a 23. perctől emberhátrányban focizunk.
67
Čermákkal szemben követ el támadó szabálytalanságot a hazai csapatkapitány, Bariš.
66
lemegy Ramadan, bejön Herc,
lemegy Trusa, bejön čermák.
65
Kme bombáját tessékeli szögletre Popović. Ebben is benne volt a gól.
62
Kapunk elé szegez bennünket a Trencsén. Nagyon betömörül a védelmünk, de egyelőre nem jön a lövés sem a fejes a hazaiaktól, akik igyekeznek az utolsó pillanatig kijátszani a helyzetet.
60
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Káčer).
56
Ramadan újfent a vállát fájdítja, ezúttal is ápolni kell, kérdés, hogy tudja-e folytatni a játékot. A szurkolóink közben a kedvezőtlen eredmény ellenére megállás nélkül énekelnek, buzdítanak.
54
Gajdoš távolról próbálja megtréfálni Popovićot, kapusunk azonban éber, és kiöklözi a labdát.
52
Újabb gólhelyzet adódik a fehér mezesek előtt. A kapu elé ívlet labdát végül Kupusović küldi mellé.
49
Mendez elfut a bal szélen, beadása már sajnos senkinek sem jó. A kontrából Chuhwak ad jó passzt Soaresnek, de ő megteszi nekünk azt a szévességet, hogy ziccert ront.
47
Nem volt csere egyik oldalon sem.
46
45+2
45
Ibrahim beadási kísérletébe lép bele jó ütemmel Dimun, újabb sarokrúgás következik, a gólhelyzet viszont ezúttal elmarad. 2 perc lesz a ráadás.
44
Bondarenko lemásolja az előbbit: ismét egy szöglet után fejel, de most sokkal pontatlanabb, mint 2 perccel korábban.
43
Továbbra is nyomás alatt tartja a kapunkat a Trencsén.
42
Popović menti meg a góltól a csapatot. Szöglet után Bondarenko irányítja a kapu felé a labdát, de szerb kapusunk gyönyörű védésének köszönhetően nem rezdül a háló.
38
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Trusa).
37
Állójáték zajlik a trencséni műfüvön. A Trencsén a támadóbb szellemű csapat, ami érthető, hisz emberelőnyben játszanak. Mi a védekezésre összpontosítunk.
32
Chuhwak lövése találja el a hálót tartó vasat. Ha bemegy, a hónap gólja. Szereincsénk volt.
31
Andzouana szorítja ki a büntetőterületre betörni kívánó Soarest, kirúgással megy tovább a játék.
27
Gužának azonnal reagálnia kell az emberhátrányra, behozza Kašát a védelem tengelyébe, és beáldozza elől Niarchost. Közben Ibrahim durrantja kapu mellé a labdát.
25
lemegy Niarchos, bejön Kaša.
24
Gajdoš végzi el a jogosan megítélt szabadrúgást, de a lövés elakad a sorfalban. Risvanis közben beballag az öltözőbe.
23
Piros lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Risvanis).
22
Risvanis a 16-os vonala előtt kaszálja el Soarest. Ez csúnya, valljuk be.
20
Chuhwak viszont tüzel, igaz messziről és jóval Popović kapuja fölé.
20
A szurkolásunkra nincs panasza, a játék viszont hagy némi kívánnívalót maga után. Bár most sikerül megtartanunk a labdát, de nem jutunk el vele lövésig.
16
Trusának köszönhetően eljutunk egy sarokrúgásig. Ramadan végzi el, Gavrić kap tőle labdát, melyet végül Dimun fejel a kapu mellé.
13
Kozlovský becsapja a védőinket, Kupusović füleli le a passzát, majd lő kapura. Csinger a gólvonalról ment! Ezt megússzuk!
12
Gajdoš ajándékoz labdát a 16-osban Gavrićnak, aki szépen megcsinálja a lövőcselt, majd gólhelyzetben kapu mellé küldi a labdát.
11
Az agilisen futballozó hazai Soares rúg labdába, ám az irányzékkal már baj van.
9
136 sárga-kák drukker buzdítja a mieinket a vendégszektorból. Egyelőre a hazaiak csendben vannak.
7
Megvan az első próbálkozás a vendéglátóinktól, Gajdoš próbálkozik, de nem talál kaput.
5
Soares – akárcsak az előbb – most is nagyon gyors a bal szélen, és másodszor is kiharcol egy szögletet. Ezt most igyekeznek gyorsan elvégezni a trencséniek, de ez a vesztük, labdát szerzünk.
3
Ramadan rosszul ér földet egy ütközés után. A vállát fájdítja, ápolni kell.
2
Soares harcol ki egy szögletet a hazaiak számára. A kapu elé ívelt labdát Risvanis fejeli biztonságos területre.
1
Ezúttal Gavrić a csapatkapitányunk. Az új idegenbeli mezünkben játszunk, a hazaiak pedig fehér szerelésben lépnek pályára.
Tartsanak velünk az előttünk álló bő másfél órában, és garantáltan nem maradnak le egyetlen fontos pillanatról sem. Hajrá, DAC!
Egy hete a Besztercebánya ellen az első vereségét szenvedte el a DAC az új bajnoki szezonban. A kudarc után a tabella ötödik helyére estünk vissza, ami azt jelenti, hogy hosszú idő után egy olyan gárda ellen lépünk pályára, amely megelőz minket a táblázaton.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00-kor kezdődik.